Bizi Tanıyın

ŞİRKET PROFİLİ

Tarihçe

1972 Yılında bir aile şirketi olarak kurulan o zamanki ismi ile Özen Çelik Eşya, ilk faaliyetlerine masa, sandalye ve çelik dolap üretimi ile başlamıştır. 

Kuruluşundan 1997 yılına kadar geçen süreçte üretim ve mağazacılık alanında yatırımlarını yapan firma 1997 yılında kurumsallaşma adına ilk adımı atarak Özen Büro Mobilya San. ve Tic. Ltd. Şti. adını almıştır. Bu yıllarda faaliyetlerini daha çok ofis donanımlarına odaklamıştır. Özen Büro Mobilya San. ve Tic. Ltd. Şti. 2005 yılından bu yana ürünlerini tescilli markası olan OFFİMO adı altında müşterileriyle paylaşmaktadır.

Dürüst ve ilkeli çalışma prensibini benimseyen Özen Ofis kuruluşundan bu güne başarı merdivenin basamaklarını teker teker tırmanırken sektörününde önde gelen ismi halini almıştır. Halen Eskişehir`de dört mağazası ve üretim tesisi ile kamu ve özel kurumlara ofis mobilyaları alanında hizmet etmektedir.

Çalışma Sistemi

Özen Ofis bünyesinde oluşturduğu profosyonel çalışma gruplarıyla ofis mobilyası ihtiyaçlarınıza hızlı ve kesin çözümler sunmaktadır.Mühendis ve mimarlardan oluşan proje grubu, ofisinizi projelendirir, belirlediğiniz modelleri projeye dahil eder, sanal mimari ortamda simulasyon yaparak gerçeğe yakın bir çalışma sunar.

Satış grubu, tespit edilen mobilyalarınızı ödeme şeklinize uygun en cazip şekilde fiyatlandırır ve temin süresinde size ulaşması için çalışır. Üretim grubu, satış ekibinden almış olduğu bilgiler doğrultusunda ürünlerinizi meydana getirmek için çalışır.

Montaj ve satış sonrası grubu artık size ait ürünlerinizin projeye uygun yerinde montaj ve kurulumunu gerçekleştirerek hizmetinize sunar. Satıştan sonra ürünlerinizde arıza olması durumunda devreye girer ve sorunun giderilmesini sağlar.

Vizyon

İhtiyaçlarınıza cevap verebilecek ergonomik, estetik, kaliteli ve ekonomik ofis mobilyasını size sunmaktır.

Misyon

Yenilikçi ve ileriyi gören bir firma olarak, modern ve kaliteli ürünleriyle %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak.